Blog

         

Na těchto stránkách vám nabízím podílet se na několika programech, kde si můžete vydělat slušné peníze. Jsou to všechno programy mnou vyzkoušené, proto vám je mohu doporučit. Ani já jsem to vždy neměla snadné, přestože se na internetu pohybuji již několik let. Hodně jsem se naučila, a za to jsem vděčná, i když vše nevycházelo podle mých představ.

Rozhodla jsem se svěřit se vám se svými pocity a dojmy z práce na internetu. 

Koneckonců mám věk na to, abych už začala bilancovat, co se mi v životě povedlo a nepovedlo.

Těch neúspěchů je samozřejmě víc, ale zastávám názor, že co vás nezabije, to vás posílí.wink Nebojte se, nebudou to osobní vzpomínky, život každého z nás je na román, podělím se s vámi jen o své mnohaleté zkušenosti z práce v mlm a podobných společnostech, a kam mne to vše přivedlo. 

Vše u mne začalo, jak jinak, než po sametové revoluci, kdy k nám postupně začaly proudit "západní vymoženosti". Některé byly skvělé, jiné nikoliv.

Vždycky jsem byla zvídavý člověk a ráda se pouštěla do nových a neznámých aktivit. Takže, když mne známý oslovil s Amway, šla jsem s nadšením do toho. Později přišel Herbalife. Ale nějak jsem se v tom nenašla, moc mne nebavilo chodit po známých a nabízet produkty tohoto typu, byť kvalitní. Zkrátka jsem se ukázala jako špatný obchodník a dál jsem v kariéře nepostoupila.

Potom jsem nabízela produkty jiného typu - stavební a penzijní připojištění, to mne bavilo mnohem víc. Byly to skvělé a prospěšné produkty, ale stala jsem se já osobně i moji spolupracovníci objektem podvodné obchodní zprostředkovatelské agentury, která nás okradla o naše zasloužené provize. Mrzelo mne to především kvůli lidem, které jsem do sítě přivedla. A sebralo mne to natolik, že jsem se na mnoho let od podobných aktivit distancovala.

Začalo období, kdy všichni podnikali, kdy se stály na ŽÚ fronty, do podnikání jsem se pustila i já (tehdy ještě při zaměstnání v Českém rozhlase). Dosáhla jsem docela pěkných úspěchů a když jsem se už rozhodla se zaměstnáním praštit a dělat jen byznys, přihodilo se to, co mnohým jiným, že mne jeden zaměstnanec vytuneloval. Další zklamání ! 

Byla jsem nadále zaměstnancem a následovaly roky náročné práce v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění, kde jsem měla na starost tazatelskou síť a organizaci výzkumů v České republice. Pěkná, zajímavá, ale hodně náročná a zodpovědná práce s lidmi, která mne zcela vyčerpala. Proto jsem v roce 2000 na prahu nového tisíciletí využila  možnosti jít do předčasného důchodu a odejít z Prahy na venkov.

V krásné přírodě blízko Berounky jsem brzy pookřála a začala mít pocit, že musím zase něco dělat, a tak jsem si začala plnit svůj sen, který nešel uskutečnit v Praze:  - založila jsem si chovatelskou stanici psů, žila jsem pro zvířátka, relaxovala. Bylo to krásné období, protože zvířata miluji a rozumíme si heart.

Mezitím došlo k masivnímu rozvoji PC a internetu a tím i networkmarketingu. V mých 60 letech jsem radikálně změnila celý svůj život. Přestěhovala jsem se na Vysočinu, bohužel  všechny nahromaděné problémy a stresy vyvolaly u mne vážné onemocnění. Opět jsem se přesvědčila, že vše zlé je pro něco dobré - začala jsem na internetu hledat alternativní způsoby léčby, a náhoda mne přivedla mezi lidi zabývající se mlm.

Zkoušela jsem to v mnohých "zaručeně úspěšných a platících" společnostech. Jak víte, jsou jich na internetu mraky. Dnes a denně se nabízejí další a další. Přestože jsem pracovala pilně mnohdy mnoho hodin denně, nebyla jsem úspěšná, byla jsem stále chudá. Občas jsem někde něco málo vydělala, ale jinde zase ztratila. Často jsem se zamýšlela, v čem dělám chybu. I moje dcera mne od této práce odrazovala, říkala: "Podívej se, kolik let už to děláš, jak dlouho se už snažíš, a co z toho máš ? Jen přicházíš o peníze, vždyť je to všechno podvod!" Nemyslím si to.  Říkala jsem si, že se na to nehodím, že jsem buď neschopná, nebo na to zkrátka nemám žaludek. Nemohla jsem nabízet lidem firmy, o kterých jsem věděla, že u nich většina lidí neuspěje, že jim to vytáhne jen peníze z kapsy. Taková byla např. společnost Talk Fusion, kde jsem pracovala. Dodnes nepochopím, jak někdo může v této branži nabízet projekty, které prezentuje způsobem : "Garantujeme skvělý výdělek, jistý zisk, s námi uspěje každý" ...atd. 

Nebudu se rozepisovat o úskalích, výhodách a nevýhodách MLM. Kdybych tento způsob prodeje neuznávala, nebyla bych zde a nepsala tento Blog. Ale najít opravdu solidní společnost, která by vydržela na internetu několik let, je vskutku umění. Většina společností zazáří a brzy skončí, a my spláčeme nad výdělkem.

 

Zkuste to. Vyberte si některý z nabízených programů, a pokud se v něm nebudete orientovat, ráda vám pomohu, když mi napíšete.

 

 

 

 
TOPlist