Elektronické peněženky

Pokud pracujete na internetu a myslíte TO s vyděláváním peněz vážně, tomuto kroku se zkrátka nevyhnete. Na této stránce PENĚŽENKY najdete 3 nejznámější a nejpoužívanější: AdvCash, PerfectMoney a Payeer. Nejprve se jako vždy musíte zaregistrovat.

Postupujte podle videí a jistě to zvládnete.

Internetová peněženka funguje jako bankovní účet, má stejné ochranné prvky jako např. Ověření přes sms atd. Tyto peněženky se dají velmi jednoduše propojit s bankovním účtem, kam budete posílat své výplaty. Co je asi nejzajímavější, najdete zde i peněženky, které mají vlastní platební kartu, což znamená, že si můžete vybrat výhry z bankomatu okamžitě. 

Peněženka AdvCash:

Tato peněženka je naprosto jedinečná a je součástí většiny internetových projektů. Bez ní se neobejdete.

REGISTRACE

V případě, že máte dolary, euro nebo bitcoiny na jiné peněžence, použijte automatickou směnárnu CHANGER.com

Pokud ještě nemáte zkušenosti s peněženkami na internetu a nevíte jak konkrétně na tuto peněženku poslal peníze, rozhodně doporučuji certifikovanou směnárnu :  www.brumble.cz

Jedná se o českou směnárnu, stránka je kompletně v českém jazyce a myslím, že není těžké se orientovat tam. Nejprve se zaregistrujte vpravo nahoře a pak musíte ověřit účet. Toto ověření je napsáno na úvodní straně této směnky. Až vše provedete podle návodu, můžete si vyměnit peníze např. Z bankovního účtu na peněženku perfektní peníze. K dispozici je živý chat, takže si klidně ptejte, napište třeba, že se mění první a směnárník vám rád poradí, od toho tam je, je to jeho práce a vy jste klient. 

PERFECT MONEY JE JEDNOU Z NEJPOUŽÍVANĚJŠÍCH INTERNETOVÝCH PENĚŽENEK VŮBEC.

Podívejte se na videa, potom KLIKNĚTE NA BANNER  A ZAREGISTRUJTE SE !

Další peněženkou hojně používanou je PAYEER

PODÍVEJTE SE NA VIDEO níže A ZAREGISTRUJTE SE ZDE

 
TOPlist