Finanční rezerva

Každý rozumný člověk hledá možnost, jak si vytvořit
finanční rezervu.

Potřebujeme počítat s vydáním, které nezvládneme z běžných příjmů. Stárnou naše auta, spotřebiče, vybavení bytu. Domek potřebuje opravit, chceme pomoci svým dětem. 

Důchody na naše potřeby nebudou stačit, pokud budeme chtít žít jak jsme zvyklí. Naše zdraví bude vyžadovat stále více peněz. Lázně na bolavé klouby nám zadarmo nikdo nedá, účinné léky také ne.

I podnikatel dobře ví, že úspěch jeho firmy nikdy není tak jistý, aby nemusel myslet na zadní kolečka. Jsou období, kdy se nedaří a zbývá na výplatu minimum. Jindy je lépe a zisky rostou. Právě to je období, kdy je důležité investovat do nějaké jistoty!

 

 

POJIŠTĚNÍ ?

Jistě, ale s rozvahou! PROČ?

Placení pojistky je dlouhodobý závazek! Pravidelné platby mohou člověku velmi zkoplikovat život. Dnes nevíme, zda zítra budeme mít dost peněz na pojistné. Pokud včas nezrušíme pojistku, bude nám narůstat velmi nebezpečný dluh! Pro dlužné pojistné se mnoho rodin i firem dostalo až k exekuci.

Navíc žádné pojištění neřeší naše potřeby! Pokud za dva tři roky zrušíme pojistku, jen darujeme pojišťovně své peníze a sami z našich peněz nezískáme vůbec nic. Pojistka je dlouhodobá záležitost, jinak je to jen marná ztráta peněz!

 

ŠETŘENÍ ?

To většinou také neposlouží!

Pokud máme peníze snadno dosažitelné, při první příležitosti do nich sáhneme. Zhodnocení na bankovních účtech je směšně malé, většinou nestačí ani na poplatky. Doma zase hotové peníze dlouho nevydrží.  

 

CO S TÍM? Kam s našimi penězi, aby se nejen udržely pohromadě, ale navíc se pořádně rozmnožily?

 

 

ŘEŠENÍ: Jednorázová investice do kryptoměny ONECOIN

 

V době, kdy máme možnost nějaké peníze využít mimo běžné potřeby, můžeme udělat jednu cenově přijatelnou investici pro naši rezervu. Můžeme kdykoliv udělat další vklad. Naše peníze zde neleží bez užitku. Pracují za nás a pro nás, množí se nám! Rozvoj našeho kapitálu je tím vyšší, čím déle zde peníze necháme. Nejedná se ale o dalekou budoucnost. Již za dva roky můžeme z našich peněz mít hodně střízlivým předpokladem desetinásobek! Peníze nejsou nikterak fixovány, můžeme je vybrat na kartu od společnosti v jakémkoliv bankomatu.

RODINA si může kdykoliv založit svůj účet v projektu OneCoin již za 140 €, včetně jednorázového poplatku 30 € za aktivaci účtu na kteréhokoliv dospělého člena. Potřebujete k tomu pouze dva doklady. Platný občanský průkaz nebo pas + fakturu za energie, sipo apod. 

FIRMA která má zisk a část jej investuje, brzy zjistí že výnosy z její investice převyšují zisky z podnikání. Je to velká pomoc a úleva. Firma může běžet dál. Platíme daně, jsme v pohodě. Máme další peníze pro případy nesnází. Kolik je pro firmu dobré investovat? Vše záleží na Vašich možnostech a potřebách. Nejlépe je poradit se s námi. Pomůžeme Vám zvolit investiční strategii vhodnou právě pro Vaši firmu.

JISTOTA SOUKROMÍ našeho účtu je maximální. Kromě nás nikdo na naše vklady nemůže. To je velká výhoda pro ty, kteří mají problémy s exekucemi a podobnými hrůzami.

 


!!! Proč OneCoin a proč právě teď?


1. Ještě týden máte možnost získat 400% hodnoty navíc v Tokenech, které Vám umožní těžbu OneCoinů v množství které z Vás udělají během roku opravdové boháče!

2. Samotný produkt - vytěžené mince OneCoin, Vám umí vydělat peníze tím, jak rostou na hodnotě. To znamená, že nemusíte hledat lidi a nemusíte se bát, zda vyděláte nebo ne. Vaše investice Vám vydělává peníze sama. Pokud roste poptávka, roste cena. To je právě naše aktuální situace, protože poptávka několikanásobně převyšuje nabídku.

3. Nemusíte shánět lidi! Je to investice do Vaší blízké budoucnosti. Roste přirozeně narůstající hodnotou této kryptoměny. Není závislá na tom, jestli budujete síť!

ŽIJTE RADOSTNĚ, SPOKOJENĚ, BEZ STAROSTÍ

 

STAČÍ K TOMU TAK MÁLO - kontakt na mne najdete pod KONTAKT

 

PTEJTE SE, RÁDI VÁM ODPOVÍME NA VŠE CO VÁS ZAJÍMÁ

 
 
TOPlist