Finanční rezerva

Každý rozumný člověk hledá možnost, jak si vytvořit
finanční rezervu.

Potřebujeme počítat s vydáním, které nezvládneme z běžných příjmů. Stárnou naše auta, spotřebiče, vybavení bytu. Domek potřebuje opravit, chceme pomoci svým dětem. 

Důchody na naše potřeby nebudou stačit, pokud budeme chtít žít jak jsme zvyklí. Naše zdraví bude vyžadovat stále více peněz. Lázně na bolavé klouby nám zadarmo nikdo nedá, účinné léky také ne.

I podnikatel dobře ví, že úspěch jeho firmy nikdy není tak jistý, aby nemusel myslet na zadní kolečka. Jsou období, kdy se nedaří a zbývá na výplatu minimum. Jindy je lépe a zisky rostou. Právě to je období, kdy je důležité investovat do nějaké jistoty!

 

 

POJIŠTĚNÍ ?

Jistě, ale s rozvahou! PROČ?

Placení pojistky je dlouhodobý závazek! Pravidelné platby mohou člověku velmi zkoplikovat život. Dnes nevíme, zda zítra budeme mít dost peněz na pojistné. Pokud včas nezrušíme pojistku, bude nám narůstat velmi nebezpečný dluh! Pro dlužné pojistné se mnoho rodin i firem dostalo až k exekuci.

Navíc žádné pojištění neřeší naše potřeby! Pokud za dva tři roky zrušíme pojistku, jen darujeme pojišťovně své peníze a sami z našich peněz nezískáme vůbec nic. Pojistka je dlouhodobá záležitost, jinak je to jen marná ztráta peněz!

 

ŠETŘENÍ ?

To většinou také neposlouží!

Pokud máme peníze snadno dosažitelné, při první příležitosti do nich sáhneme. Zhodnocení na bankovních účtech je směšně malé, většinou nestačí ani na poplatky. Doma zase hotové peníze dlouho nevydrží.  

 

CO S TÍM? Kam s našimi penězi, aby se nejen udržely pohromadě, ale navíc se pořádně rozmnožily?

 

 

ŘEŠENÍ:  investice do kryptoměn

 

 

STAČÍ K TOMU TAK MÁLO - kontakt na mne najdete pod KONTAKT

 

PTEJTE SE, RÁDI VÁM ODPOVÍME NA VŠE CO VÁS ZAJÍMÁ

 
 
TOPlist