Kryptoměna:ONECOIN


Jakákoliv kryptoměna je lepší, než současný měnový systém!

OneCoin je naše budoucnost, je to finanční rezerva pro nás a naši rodinu.

Právě nyní máte obrovskou příležitost, očekáváme totiž v následujících

dnech SPLIT.


Co je Split ? dvojnásobné navýšení vašich tokenů, a tentokrát

výjimečně pro nové partnery - 4 násobné navýšení. 

Kryptoměny jsou univerzální digitální měny, které se používají v prvé řadě mimo stávající bankovní a vládní instituce. Používají se přes internet na výměnu zboží nebo služeb stejně, jako v kterákoliv jiná měna - USD, euro, Yuan, Peso, Koruny a jiné, ale pouze v digitálním formátu. Jinými slovy, kryptoměny nemají žádnou fyzikální veličinu na ně navázanou.

 Kryptoměny jsou jen přirozený důsledek přenášet všechny aspekty našeho života, včetně ekonomických do on-line úrovně. Je to jednodušší, rychlejší, spolehlivější, s vysokou mírou ochrany. 

V současné době náklady na bankovní transakce a platby stále rostou. Digitální měny obcházejí tradičního prostředníka - bankovní systém. Tím je zajištěno, že kryptoměny jsou bez daní a poplatků. Proces plateb a obchodování s kryptoměnou je transparentní a dá se snadno sledovat. Hodnota digitální měny je typicky určena nabídkou a poptávkou, protože obchodníci mohou kupovat a prodávat měny na veřejných nebo vnitřních burzách. Všichni těžaři jsou na internetu a systém je vytvořen tak, že nedovoluje inflaci.

Člen projektu ONECOIN využívá pro své transakce automatizovaný systém, má k dispozici OneCoin akademii a zdarma poradenství u svého sponzora nebo týmového leadra. Nemusí jezdit na školení a platit drahé kurzy na to, aby se naučil zacházet se svým účtem. Obsluha účtu je jednoduchá a nevyžaduje žádné zvláštní znalosti ani nutnost sledování jako ve forexu. 

OneCoin je připraven pro běžné uživatele bez ohledu na vzdělání, věk nebo příslušnost.

Stačí pouze 150€ na základní balíček.velmi doporučuji se tím zabývat a pokud onecoin ještě nemáte, obraťte se na mne :)

1. Ještě týden máte možnost získat 400% hodnoty navíc v Tokenech, které Vám umožní těžbu OneCoinů v množství které z Vás udělají během roku opravdové boháče!
2. Samotný produkt - vytěžené mince OneCoin,  Vám umí vydělat peníze tím, jak rostou na hodnotě. To znamená, že nemusíte hledat lidi a nemusíte se bát, zda vyděláte nebo ne. Vaše investice Vám vydělává peníze sama. Pokud roste poptávka, roste cena. To je právě naše aktuální situace, protože poptávka několikanásobně převyšuje nabídku.
3. Nemusíte shánět lidi! Je to investice do Vaší blízké budoucnosti. Roste přirozeně narůstající hodnotou této kryptoměny. Není závislá na tom, jestli budujete síť! - velmi doporučuji se tím zabývat a pokud onecoin ještě nemáte, obraťte se na mne :)

 

 

 

 
TOPlist