Něco o MLM

Fakta o Network Marketingu a MLM

Více než 56 milionů lidí je zapojeno do tohoto odvětví na celém světě.

Více než 100 bilionů $ tržby za poslední rok.

Možnost podnikaní ve více než 100 zemích.

Odvětví, které vzrostlo o 90% za posledních 10 let.

(MLM) konečně dosáhl respektu. Byl navržen na Nobelovou cenu. Vyučuje  se na Harvardské obchodní univerzitě a Stanfordský výzkum jako i žurnál  Wall Streetu vyhlásili, že 50 až 65% všeho zboží a služeb bude již v  brzké době prodáváno prostřednictvím MLM. Tohle je Multi-bilionový  dolarový průmysl a z 500.000 tisíc Amerických milionářů celých 20% to je  (100.000) získalo své bohatství za posledních pár let, a to díky MLM. A  co více! Statistiky ukazují, že 45 lidí se denně stává milionáři právě  díky MLM. Neskutečné, že???

MLM: je legální, můžete to dělat  při zaměstnání, nejsou potřeba velké investice ani zaměstnanci. Nemůžete  nic ztratit, můžete hodně zbohatnout.

Nevýhody: není to bezpracné a často se plete s pyramidovými a peněžními hrami, které patří mezi nelegální podvody.

Proč MLM, Network Marketing?

Nízké počáteční Náklady.

Malé riziko.

Práce jen na částečný úvazek.

Osvědčený systém.

Finanční Páka.

Residuální příjem.

Velké daňové Výhody.

Možnost cestování.

Pracují jen s lidmi, se kterými chci. A to je to, co se mi líbí.

Co říkají Experti o MLM, Networkovém Marketingu?

Warren Buffet vlastní holdingovou společnost – Berkshire Hatheway a  také vlastní tři společnosti na přímý prodej. Warren prohlásil "dolar po  dolaru to byla nejlepší investice, jakou jsem kdy mohl udělat" (Časopis  Fortune)

Robert Kiyosaki – autor "Bohatý Táta, Chudý Táta". O  network marketingu prohlásil "...s malou finanční investicí dává lidem  příležitost vybudovat si svůj vlastní zisk přinášející podnik a nabýt  velkého bohatství"

J. Paul Getty, bilionář. "Raději bych dostal  zaplaceno 1% z úsilí každého ze 100 lidí, než dostat zaplaceno za 100%  mého vlastního úsilí"

Nepotřebujete žádné zvláštní nadání,  talent nebo dovednosti. Potřebujete pouze touhu změnit Vaše podmínky a  ochotu pracovat. A možná tu nejdůležitější věc - odvahu začít něco  nového! Máme 21. století a od toho se odvíjí spousta změn i v našich  životech a tím i příležitosti jsou jiné, něž bývalo zvykem.

 
 
TOPlist