RESONANCE

Licencovaná a regulovaná společnost

Značka Resonance Capital je ochranná známka společnosti Resonance Fund Management Limited, která je v souladu se všemi mezinárodními standardy pro poskytování investičních a zprostředkovatelských služeb. Společnost provozuje licenci č. 15039 a je regulována Komisí pro finanční služby Vanuatu. To dává našim klientům příležitost přemýšlet o tom, co je pro ně opravdu důležité: dosažení zisku.

Finanční společnost Resonance Capital Group LP (SL27159), která je registrována ve Skotsku, vyvinula pro své zákazníky celou řadu optimálních investičních řešení, která umožňují investovat ve střednědobém a dlouhodobém horizontu s cílem maximalizovat své zisky. NYSE, NASDAQ, AMEX) a OTC trzích. S rozsáhlými zkušenostmi v oblasti finančního trhu můžeme s jistotou nabídnout spolehlivý způsob investování do Resonance Capital Group LP, který umožní ale také být pánem vašeho osobního času, dokud vaše finance pracují.Hlavním cílem společnosti je zvýšení spravovaného pracovního kapitálu zahrnujícího širokou škálu investorů.

ZÁLEŽÍ-LI VÁM NA DLOUHODOBÉM PROGRAMU S VĚTŠÍ INVESTICÍ - REGISTRUJTE SE PRÁVĚ

ZDE

NEPROHLOUPÍTE !!!

REGISTRACE

Otevřete účet s Resonance Capital a proveďte první vklad za 5 minut a získejte měsíční příjem od 13,2% do 24,8%

Můžete začít s 50€, ale čím větší kapitál, tím větší a rychlejší je jeho zhodnocení !

Výdělek je připisován každý pátek a můžete ho vybrat přímo na bankovní účet, nebo podporované peněženky: PM, AdvCash, NixMoney

 

 
TOPlist