Sky Way

Co je Sky Way ?

SkyWay je splnění naší touhy po lepší a bezpečnější dopravě, po ochraně naší planety a po finančním zabezpečení celé naší rodiny.

Nově i pro právnické osoby, např. obce, firmy apod.

Sky Way je 

  • nový inovativní způsob dopravy, který řeší všechny druhy dopravy : městskou, příměstskou, dálkovou, mezinárodní, osobní i nákladní
  • tato doprava je ekologická
  • bezpečná 
  • levná

Společnost SkyWay je reálná firma s reálným projektem a technologie strunné dopravy prochází v současné době certifikací.

Zároveň se uzavírají smlouvy s investory různých zemí.

Rizika tohoto projektu již neexistují v oblasti realizace, pouze v čase.

To znamená, že nejsou žádné pochybnosti o tom, že se projekt strunné dopravní technologie SkyWay celosvětově rozšíří. Jedinou proměnnou v této rovnici již tedy zůstává pouze čas - tedy kdy a jak rychle se tak bude dít. Oznámení realizace prvních adresných projektů přijde podle slov představenstva společnosti velmi brzy.

My máme možnost zachytit tento trend včas, dokud je vstup do společnosti ještě hodně levný.

Později hodnota podílů několikanásobně vzroste.

My máme dnes obrovskou příležitost zapojit se včas, stejně jako tomu bylo při vzniku významných společností jako je Apple, Google, Facebook, Amazon, Alibaba apod.

Jako příklad maximálně výhodné investice můžeme uvést i Bitcoin. Ten, kdo zachytil včas stoupající trend BTC, se stal milionářem. Stejně tak se jím můžeme stát my dnes, když se zapojíme do projektu SkyWay.

Máme za sebou již 9 etap vývoje a  nacházíme se v 10. etapě.

My, kteří jsme začali již před 2 lety, jsme přispívali na výstavbu Eco techno parku, který se tak mohl stát platformou, kde se  zkoušejí a certifikují všechny výrobky, související se s SkyWay. Také tam jezdí zahraniční delegace, které se chtějí na místě přesvědčit o funkčnosti této dopravy.

Certifikace městské dopravy byla dokončena a první pasažéři se projeli v EkoTechnoParku dne 7. 12. 2017 

Zájemci mne mohou kontaktovat vyplněním kontaktního formuláře nebo na tel. 737 820 727

E-mail. scveckova@gmail.com

REGISTRACE

INFORMACE JAK POSTUPOVAT NAJDETE VE VIDEÍCH NEBO

mne kontaktujte !

oficiální web http://skywayinvestgroup.com

 

 

 
TOPlist